Изготовление личного персонального герба для частного заказчика.

Описание герба

Щит.
У золотому полі гербового щита-тарча лазурове (синє) вістря, у якому золотий здиблений лев, що спирається на золоту «колону закону». Обабіч вістря фігура богині справедливості Феміди (Юстиції) праворуч та богині науки Афіни Паллади ліворуч. (У геральдиці сторони описуються не так, як їх бачить глядач, а так, як їх бачить уявний власник герба, що стискає щит у руці). Обидві фігури натурального кольору. У пурпуровій (малиновій) главі щита золота розгорнута книга «кодекс» із написом DURA LEX, SED LEX — «суворий закон, але Закон», супроводжувана двома золотими дев’яти променевими зірками.

Шолом.
Турнірний списовий із закритим заборолом із трьома ромбоподібними прорізами у горловій частині. Нашоломна фігура — золоте погруддя апостола СВ. ——- із книгою у руці, у якій його титулатура.

Намет.
Лазурово-золотий праворуч і пурпурово-золотий  ліворуч.

Девізна стрічка.
Золота із девізом Semper in motu — завжди у русі.

Объяснение личного герба

Сам армігер та його родина — спадкові юристи, правники, тому віданість професії підкреслено у гербі. Арміґер мешкає у Львові, у Галичині, геральдика яких пов’язана з символом Галицького Лева, і до того ж народжений під зодіакальним знаком Лева. Тому у центральній частині гербового щита, яка називається «вістря» (натяк на те, що арміґер завжди на вістрі, попереду і у прагненні досягти високої мети;) зображено лева, що спирається на «колону закону» — давній символ законності, стабільності, опори. Надзвичайна роль професії та при цьому жіноча підтримка арміґера виявлені у фігурах богині справедливості, правосуддя, законності, античної Феміди/Юстиції та богині науки Афіни Палади/Мінерви, що тримає у руках пальмову гілку (символ дипломатичного дару та наукових досягнень) та лавровий вінок переможця.

Ім’я —— є знаковим для роду: Прізвище ——— означає «———«, батько армігера та його син носять ім’я ——, На честь цього знаменного факту нашоломною фігурою шолома є постать Святого апостола ———, одного з 12 апостолів Ісуса Христа.
Сам шолом засвідчує бюргерський, не дворянський характер герба, а прорізи на горловій частині символізують за традицією вищу освіту армігера та членів його родини.

Девіз герба відзначає активний характер та холеричну вдачу арміґера — SEMPER IN MOTU, завжди у русі.

26.01.2013

Написать комментарий

Теги:

, , , ,

В связи с тем что Российская Федерация ведет с Украиной не объявленную войну мы временно прекращаем обслуживание заказов с территории РФ.

Исключения не предусмотрены.

Работа с гражданами РФ будет возобновлена после возвращения оккупированных территорий, выплаты Украине репараций и введения в России внешнего управления.

Наша компания занимается изготовлением индивидуальных подарков.