Герб виконано та обіграно в вигляді настінної гербової грамоти.

Создание персонального герба

Создание персонального герба


ОПИС ОСОБИСТОГО ГЕРБА
У лазуровому полі тарча (фігурний щит) срібний якір, супроводжуваний угорі двома золотими безантами. На безантах алхімічні знаки золота праворуч, та ртуті – ліворуч.
Внутрішні щитотримачі: золотий лев ліворуч лев праворуч, срібний одноріг ліворуч. Одноріг із золотими копитами прикутий до якоря турнірним коміром та ланцюгом. Турнірний короноподібний комір має краплеподібні зубці

Шолом: залізний закритий з трьома ромбовидними прорізами на горловій частині.
Бурелет (перекручений тканьовий жмуток на верхній частині шолома: срібно-лазуровий поперемінно.
Нашоломник: виникаючий козак-пластун Чорноморського (Кубанського) козачого війська періоду війни на Кавказі середини XIX ст., що ладує рушницю. Козак у чорній черкесці з газирями, обшитими червоним, червоному бешметі та шапці-папсі з чорного курпею (хутра) з червоним верхом.
Намет: лазурово-срібний.
Девізна стрічка лазурова  із девізом срібними літерами   DICTUM – FACTUM (сказане – зроблено).
У якості малого герба використовується лише гербовий щит.

СИМВОЛІКА ГЕРБА.
Якір – символ стабільності, ґрунтовності, а також символ пристрасті до мандрів. Відомо, що у гербі славетного мореплавця й першовідкривача Америк Христофора Колумба були якорі. Якір до того ж вказує на місто, де мешкає арміґер  – м. Одесу. Гербом Одеси є срібний якір у червленому полі, тобто у гербі  використано принцип т.зв. змінених кольорів. Якір вказує і на місце роботи арміґера –  у розумінні «порт – якірна стоянка, гавань».

У гербовому щиті обіграно професію арміґера, — хіміка за освітою та директора великого профільного підприємства. Внутрішні щитотримачі та безанти з алхімічною символікою розкривають ці визначальні моменти у біографії арміґера. Сучасна наукова хімія бере свої витоки від середньовічної алхімії. Алхіміки вважали лева втіленням Сонця й золота. Лев – зодіакальний знак арміґера. Давній образ чистоти й шляхетності – однорога (фр., англ., UNICORN) алхіміки вважали  символом ртуті. У ході експериментів алхіміків, у тому числі, есперементальних спроб здобуття золота з ртуті, зародилася сучасна хімічна наука. Арміґер та його дружина хіміки за здобутою освітою та працюють у даній галузі.

Простий шолом робить герб подібним до середньовічного нешляхетського бюрґерського символу, прийнятого у XV-XVIII ст. і на Україні – «ґмерка».
Ромбічні прорізи на горловій частині шолома за традицією позначають вищу освіту арміґера.

Нашоломна фігура вказує на корені арміґера, який походить з кубанських козаків, і сам народився у м. Апшеронську Краснодарського краю. Корени роду тісно переплетено з історією Кубані.

Зокрема, до сих пір пам’ятають про подвиг предка армігера, що разом із козаками своєї сотні 4 вересня 1862 року прийняв нерівний бій з переважаючими силами повсталих горців Даґестану при їх нападі на Ґеоргіївський пост та станицю Верне-Баканську, й загинув смертю героя разом із бойовими побратимами та дружиною Мар’яною, що билася з ворогами нарівні з козаками.

Намет, геральдична рослинність, є одною з прикмет геральдичного мистецтва.

Символіка барв і металів.
Лазур (синій колір) – уособлення шлехетності, духовності.надії, добробуту. .
Золото – втілення благочестя, багатства, щедрості, справедливості.
Срібло  означає чистоту, тілесну й духовну «бIлизну», відкритість, порядність.

Зовнішній вигляд гербової грамоти:

гербовая грамота

19.05.2009

Написать комментарий

Теги:

, ,

В связи с тем что Российская Федерация ведет с Украиной не объявленную войну мы временно прекращаем обслуживание заказов с территории РФ.

Исключения не предусмотрены.

Работа с гражданами РФ будет возобновлена после возвращения оккупированных территорий, выплаты Украине репараций и введения в России внешнего управления.

Наша компания занимается изготовлением индивидуальных подарков.